Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze

Recenze je pro všechny, kteří hledají kam jet na dovolenou. A proto poprosím všechny, kteří už u nás dovolenou strávili, jestli by mohli napsat pár slov ..... Budeme potěšeni z dobrých příspěvku a ze špatných se poučíme. gargano10.jpgDěkuji všem. Katka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Oáza klidu

(Jitka Jahelková, 24. 4. 2018 10:36)

U Katky to miluju a dovolená v Itálii je pro mě relaxační, nasaju slunce, klid a pohodu na celý rok. Jezdím sem, protože se tu cítím jako doma, jen s tím rozdílem že kousek od domu je moře...spousta pohodových a skvělích lidiček a vždy se najde někdo kdo poradí kam na výlet :-) . Moje srdcová záležitost.

Jitka

Dovolená na Gargánu-apartmány u Katky

(Jaroslava Kapsová, 6. 7. 2017 23:17)

V San Menaiu u Katky jsem byla již několikráte. Naleznete zde opravdu domáckou atmosféru, klid, pohodu, relax. Moře je zde již v červnu teplé, pozvolné, vhodné svým vstupem pro neplavce i děti. Katka umí mnohé, jak českou, tak italskou kuchyni, vyrábí domácí marmeládky: citronovou, mandarinkovou, fíkovou, pomerančovou, vynikající tiramisu, dobře chutná vychlazené lemončíno, které si zde můžete za její asistence a rad sami vyrobit a získáte zde i mnoho dalších nápadů, poznatků, zkušeností.
Od moře je sice ke Katce kopec, to je snad jediné mínus, ale zato se Vám nabízí krásný pohled, výhled do okolí, na moře, kdy můžete večer sledovat rybářské bárky či jiná plavidla. Doporučuji všem výlet kol pobřeží do grot-jeskyní, což jinde nikde neuvidíte, jsou to nezapomenutelné zážitky. Hlavně taky nezapomenout na fotoaparát či kameru.Vhodné i pro ty, co mají rádi turistiku a nepreferují jen ležení na pláži. Výletů se nabízí zde několik a všechny Vás okouzlí. Katka vše zajistí. Jih Itálie je moc krásný.
Východy i západy slunce jsou nádherné, můžete tento úkaz sledovat třeba denně na pláži a fotit, fotit.
Všem přeji příjemné zážitky z cest. J.K.

Krásná dovolená u Katky :)

(Irena Bednárková, 9. 3. 2017 14:20)

Již třetím rokem pojedu do apartmánů v San Menaio ke Katce. Nádherné místo, příjemné ubytování, vynikající strava, milí lidé. Dávám jedničku s moc hvězdičkama. Jezdívala jsem několik let na dovolené k moři do hotelů s All inclusive, ale přehodnotila jsem názor na "super" dovolenou. Pokud mi to zdraví, finanční situace dovolí volba jasná :)) Letos jsem zlanařila i mou exšvagrovou s manželem. Už se taky moc těší.
Takže na viděnou v červnu. A moc díky všem

nekonečná pohoda u moře

(Mirka Andělka, 9. 3. 2017 10:55)

Byla jsem vloni s dcerou a kamarádkami. Ideální dovolená pro menší děti, ale i ostatní - mělké moře, klid, milé rodinné prostředí na ubytování, bezpečí, pohoda, slunce, velmi zajímavé místo, paní domácí - nejlaskavější osoba na světě! 16 dni pobytu uteklo jako voda.
Takže kam jedeme letos? Ke Katce do apartmánu! Kam jinam :).

pobyt 12 dní, přelom července a srpna 2016

(Štambíci, 29. 8. 2016 21:39)

Na Katčin apartmán Verde jsme dostali tip od známého, a proto jsme už jeli celkem najisto. Skutečnost ale předčila naše očekávání. Vše začalo bezproblémovou komunikací s Katkou, která přistoupila na nestandardní termín pobytu a vyhověla několika našim speciálním požadavkům. Po celou dobu pobytu byla milou průvodkyní ve světě italského běžného života, dvakrát nám uvařila vynikající večeři na terase s překrásným výhledem na moře, společně s dětmi tvořila ozdoby z mušlí, mne naučila vyrábět místní likér, provedla nás večerním městečkem Vico - zkrátka díky jejímu osobnímu přístupu získala dovolená vysokou nadhodnotu.
Apartmán je nově a účelně vybaven, dostatečný kuchyňský kout, jídelna, ložnice s klimatizací za mírný poplatek, koupelnu prý čeká rekonstrukce. K apt patří teráska, kterou jsme využívali vlastně jako další pokoj. Navíc ke všemu překrásný výhled na moře z altánku. Apartmány stojí v zahradě citronovníků a květin. Parkování bez problémů přes ulici.
Poloostrov Gargano nabízí pestrý výběr pláží a výletů a moc se nám tam líbilo. Počasí bylo vynikající: 27-35 stupňů, moře jak samet, pláže většinou písečné, žádní ježci ani medúzy apod.
Katko díky a přejeme ať se daří :-)

Výborné!

(Veronika, 30. 6. 2016 21:45)

Dloooouho jsem nezažil tak ochotný a milý personál. Majitelé zde vytvářejí rodinnou a přátelskou atmoféru, která Vás strhne. Hostitelka pro Vás uděla první poslední a navíc - podmínky pro bydlení jsou úžasné! Nádherný výhled z prostorné terasy a pláž kousínek u domu. Doporučuji! :)