Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pláž San Menaio

260px-sanmen2.png San Menaio je menší letovisko, které patří pod městečko Vico del Gargano ( 7 km ) a leží mezi městečky Rodi Garganico a Peschici. V zimě zde žije kolem 190 obyvatel, a tak je San Menaio celé naše, ale v létě se o něj rádi rozdělíme. Ze San Menaio je hezká procházka kolem moře do Rodi                                                                                   Garganico 4 - 5 km. 

 

                                                                            Pláž je dlouhá a písčitá. Moře je ideální pro děti i neplavce s pozvolným vstupem. Moře i pláže jsou čisté a mimo srpen a víkendů nejsou přeplněné. Můžete si vybrat pláž soukromou se slunečníky nebo veřejnou. Veřejné pláže se nachází mezi soukromými nebo na okrajích San Menaio. Slunečníky k zapůjčení máme, když si vyberete veřejnou. Toalety i sprchy můžete používat u restaurací soukromých pláží. Za venkovní sprchy se většinou platí za žeton €,0,50. Pronájem slunečníku s křesílky stojí kolem 5 - 8 eur na den. Výhodnější je týdenní pronájem, který se pohybuje kolem 25 - 30 eur. Ceny v srpnu jsou mnohem vyšší. 

Parkování kolem moře je dostatek. Pokud ale nebudete chtít používat auto není problém využít službu vývozu do apartmánu za menší poplatek. 

dscn5858.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn5849.jpg